rekolekcje „Małżeństwo obleczone w Magnificat””, Łomża
17188
mec-events-template-default,single,single-mec-events,postid-17188,bridge-core-3.1.9,mec-theme-bridge,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-30.6.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.7.1,vc_responsive
Strona główna wydarzenia - Equipes Notre-Dame rekolekcje „Małżeństwo obleczone w Magnificat””, Łomża

rekolekcje „Małżeństwo obleczone w Magnificat””, Łomża

Formularz rejestracji na rekolekcje

„Małżeństwo obleczone w Magnificat” – to niezwykła okazja poznania początków historii zbawienia oraz doświadczenia w swoim małżeństwie wyśpiewanego przez Maryję Magnificat.

Magnificat – to uwielbianie Boga we wszystkich wydarzeniach, które stało się stylem życia Maryi i Józefa. To droga duchowa i propozycja dla nas, dla naszego małżeństwa.

Zapraszamy Was do udziału w rekolekcjach o charakterze wykładowo-warsztatowym. Ta formuła zapewnia dużą dynamikę i głębię refleksji.

Przez opowieść o Maryi, Józefie, Zwiastowaniu i Nawiedzeniu poprowadzi Was ks.Wojciech Zyśk – były Doradca Duchowy Ekipy Superregionu.

O atmosferę modlitwy, spotkania, serdecznych relacji, a także niezwykłego Zasiądźmy Razem zadbają Beata i Andrzej Garliccy z Sektora Podlaskiego.

Rekolekcje odbędą się w dniach 15-17 marca 2024r w Łomży, w budynku Wyższego Seminarium Duchownego. Szacowany koszt to 600 zł od pary.

Wszelkie szczegóły wyślemy do zgłoszonych par 2-3 tygodnie przed rekolekcjami.

Kontakt do pary odpowiedzialnej za organizację rekolekcji: @ga******@wp.pl

Rekolekcje bez opieki nad dziećmi. 

Data

15 - 17 mar 2024
Zakończone!

Czas

Cały dzień

Lokalizacja

Łomża
Łomża, 18-400 Łomża, Polska

Organizator

Rekolekcje
Email
rekolekcje@end.org.pl
Kod QR