„ Małżeństwo… radość czy męczeństwo? ” Rzecz o pielęgnowaniu relacji.
17146
mec-events-template-default,single,single-mec-events,postid-17146,bridge-core-3.0.9,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-29.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.13.0,vc_responsive
Strona główna wydarzenia „ Małżeństwo… radość czy męczeństwo? ” Rzecz o pielęgnowaniu relacji.

„ Małżeństwo… radość czy męczeństwo? ” Rzecz o pielęgnowaniu relacji.

REJETSTRACJA NA REKOLEKCJE

Rekolekcje bez udziału dzieci.

  Kontakt do pary odpowiedzialnej za organizację rekolekcji.

re****************@en*.pl

Serdecznie zapraszamy małżonków, którzy pragną poznać praktyczne pomysły na uzdrowienie i pogłębienie wzajemnej relacji. W czasie warsztatów postaramy się wypracować sposoby pielęgnowania miłości w szarej codzienności. Będziemy korzystać z uznanych naukowo metod, waszego doświadczenia i chrześcijańskiej tradycji.

Spotkanie będzie miało charakter wykładowo-warsztatowy. Wykład stanowi wprowadzenie do pracy warsztatowej, która odbywa się w czasie dialogu między małżonkami. Ten czas jest tylko Wasz, podobnie jak wszystko o czym będziecie rozmawiać w czasie jego trwania.

 

Prowadząca:

 

Małgorzata Rosiak, z wykształcenia menadżer i familiolog, diecezjalny doradca życia rodzinnego, koordynator szkoły rodzenia przy Centrum Służby Rodzinie w Łodzi i instruktor metody objawowo-termicznej podwójnego sprawdzenia. Zainteresowania naukowe to teoria systemowa rodziny, przyczyny i diagnostyka niepłodności, prawidłowy rozwój i zaburzenia więzi seksualnej w małżeństwie, przygotowanie rodziców do porodu i naturalnego karmienia piersią. Prywatnie bardzo szczęśliwa żona.

Data

26 - 28 sty 2024

Czas

Cały dzień

Lokalizacja

Chludowo
Chludowo, Polska

Organizator

Rekolekcje
Email
rekolekcje@end.org.pl
Kod QR