Małżeństwo – projekt na całe życie
17121
mec-events-template-default,single,single-mec-events,postid-17121,bridge-core-3.0.6,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-29.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive
Strona główna wydarzenia Małżeństwo – projekt na całe życie

Małżeństwo – projekt na całe życie

Rekolekcje skierowane do małżonków, którzy na swój związek gotowi są spojrzeć jak na najważniejszy projekt życiowy do zrealizowania (a faktycznie już w trakcie realizacji). To zaproszenie w pierwszej kolejności do pokolenia młodszego, bardziej przywykłego do myślenia kategoriami „kultury projektowej”. Zapraszamy jednak także małżeństwa z dłuższym stażem, które przeszły spory odcinek wspólnej drogi życiowej, a chciałyby swój związek ożywić, ponownie odkrywając pierwotny zamysł Boga odnośnie małżeństwa – ich małżeństwa. Małżeństwo z ewangelicznej perspektywy zawsze jest bowiem bardziej przed nami niż za nami. To wspólna droga do Boga, którego nie da się raz na zawsze „zlokalizować” przez ustalenie „współrzędnych GPS”; zamiast tego trzeba namierzać punkty dojścia dla kolejnych etapów tej drogi i te etapy wspólnie planować, organizować i przeżywać.

Prowadzący:

Ks.  Wojciech Sadłoń – pallotyn, teolog, socjolog, dyrektor Instytutu Statystyki Kościoła Katolickiego. Posługuje na rzecz Ruchu END, Rodziny Rodzin, opiekun pallotyńskiego akademika studenckiego.

Katarzyna i Marek Rymsza – małżeństwo z 30-to letnim stażem, 3 dzieci, Marek –   socjolog, pracownik naukowy i nauczyciel akademicki, Katarzyna – nauczycielka j. angielskiego w szkole średniej. W Ruchu END od 19 lat. 

Od 5 lat prowadzą we troje rekolekcje dotyczące chrześcijańskiej duchowości małżeńskiej.

Miejsce rekolekcji:

Fundacja Centrum Spotkań i Dialogu Misjonarze Klaretyni, Krzydlina Mała 69, 56-100 Wołów

www.krzydlina.org

Kontakt do pary odpowiedzialnej za rekolekcje 

region3.rekolekcje@end.org.pl

Rekolekcje z opieką dla dzieci


Zarejestruj się

Data

25 - 27 lut 2022
Zakończone!

Czas

Cały dzień

Lokalizacja

Centrum Spotkań i Dialogu Krzydlina Mała
Centrum Spotkań i Dialogu Krzydlina Mała

Organizator

Rekolekcje
Email
rekolekcje@end.org.pl
Kod QR