LISTA REZERWOWA Rekolekcje „Małżeństwo – projekt na całe życie”, Bartniki
17190
mec-events-template-default,single,single-mec-events,postid-17190,bridge-core-3.1.9,mec-theme-bridge,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-30.6.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.7.1,vc_responsive
Strona główna wydarzenia - Equipes Notre-Dame LISTA REZERWOWA Rekolekcje „Małżeństwo – projekt na całe życie”, Bartniki

LISTA REZERWOWA Rekolekcje „Małżeństwo – projekt na całe życie”, Bartniki

[16.03.] ZAPISY TYLKO NA LISTĘ REZERWOWĄ

Formularz rejestracji na rekolekcje

AKTUALIZACJA: obecnie pozostały tylko pokoje dwuosobowe (dla małżeństw bez dzieci lub przyjeżdżających z własnym łóżeczkiem dziecięcym albo materacem. Obiekt nie dysponuje dostawkami)

Kontakt do pary odpowiedzialnej za organizację rekolekcji: re*****************@en*.pl

Rekolekcje skierowane do małżonków, którzy na swój związek gotowi są spojrzeć jak na najważniejszy projekt życiowy do zrealizowania lub w trakcie realizacji. To zaproszenie w pierwszej kolejności do pokolenia młodszego, bardziej przywykłego do myślenia kategoriami „kultury projektowej”. Zapraszamy jednak także małżeństwa z dłuższym stażem, które przeszły spory odcinek wspólnej drogi życiowej, a chciałyby swój związek ożywić, ponownie odkrywając pierwotny zamysł Boga odnośnie małżeństwa – ich małżeństwa. Małżeństwo z ewangelicznej perspektywy zawsze jest bowiem bardziej przed nami niż za nami. To wspólna droga do Boga, którego nie da się raz na zawsze „zlokalizować” przez ustalenie „współrzędnych GPS”; zamiast tego trzeba namierzać punkty dojścia dla kolejnych etapów tej drogi i te etapy wspólnie planować i dobrze organizować.

Prowadzący rekolekcje:

Ks. Wojciech Sadłoń – pallotyn, teolog, socjolog, dyrektor Instytutu Statystyki Kościoła Katolickiego. Posługuje na rzecz Ruchu END, Rodziny Rodzin, opiekun pallotyńskiego akademika studenckiego.

Katarzyna i Marek Rymsza – małżeństwo z 33-letnim stażem, 3 dzieci, Marek – socjolog, pracownik naukowy i nauczyciel akademicki, Katarzyna – nauczycielka j. angielskiego w szkole średniej, psychoterapeutka. W Ruchu END od 19 lat.

Od kilku lat prowadzą we troje rekolekcje dotyczące chrześcijańskiej duchowości małżeńskiej.

Rekolekcje odbędą się w dniach 12-14 kwietnia 2024 r. w nowoczesnym ośrodku Rekolekcyjno-Wypoczynkowym
im. Bogdana Jańskiego w Bartnikach
(Radziwiłłów Mazowiecki), na pograniczu województwa łódzkiego i mazowieckiego, w pięknym otoczeniu Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Cena zawiera pełne wyżywienie.

Ośrodek 

Szacowany koszt to ok. 800 zł od małżeństwa. 

Koszt udziału dzieci: 

dzieci do 2. roku życia bez opłat, dzieci 2-8 lat 50%, dzieci od 9. roku życia – pełna płatność. 

Ośrodek nie dysponuje dostawkami/łóżeczkami dziecięcymi, są dostępne krzesełka do karmienia. 

Możliwe jest uwzględnienie diet przy wcześniejszym zgłoszeniu i dodatkowej dopłacie 10 zł do posiłku. 

Data

12 - 14 kwi 2024
Zakończone!

Czas

Cały dzień

Organizator

Rekolekcje
Email
rekolekcje@end.org.pl
Kod QR