„Jak to Gepetto i Pinokio szukali się przez całą baśń” czyli o tym, jak Boże wezwania zderzają się na co dzień.
17145
mec-events-template-default,single,single-mec-events,postid-17145,bridge-core-3.0.9,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-29.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.13.0,vc_responsive
Strona główna wydarzenia „Jak to Gepetto i Pinokio szukali się przez całą baśń” czyli o tym, jak Boże wezwania zderzają się na co dzień.

„Jak to Gepetto i Pinokio szukali się przez całą baśń” czyli o tym, jak Boże wezwania zderzają się na co dzień.

REJETSTRACJA NA REKOLEKCJE

Rekolekcje z udziałem dzieci.

  Kontakt do pary odpowiedzialnej za organizację rekolekcji.
re****************@en*.pl

To nie są warsztaty o wychowaniu, czyli nie znajdziecie tutaj porad co robić ze swoim dzieckiem, chyba, że wymienicie się doświadczeniami z innymi rodzicami.

Jeżeli to mają być rekolekcje, to spróbujmy wspólnie posłuchać Bożej Mądrości, wspólnie trwać na modlitwie i umacniać się wzajemnie, bo „ im mniej mamy sił, niech nasza myśl będzie głębsza, a odwaga tym większa”  (bitwa pod Maldon 991)

 

Prowadzący – ks. dr Paweł Pacholak.

Doradca Duchowy Ekipy Regionu 1

Święcenia kapłańskie przyjął 23 maja 1996 roku.

Od roku 2017 jest proboszczem parafii p.w. Jana Apostoła i Ewangelisty w Poznaniu.  Ks. Paweł z Ruchem Equipes Notre-Dame związany jest od 2014 roku jako doradca duchowy dwóch ekip. W latach 1998 – 2003 studiował w Instytucie Jana Pawła II do studiów nad małżeństwem i rodziną na Uniwersytecie Laterańskim w Rzymie. W 2003 roku uzyskał doktorat w specjalności Teologia małżeństwa i rodziny. Ks. Paweł był przez wiele lat przewodniczącym referatu Duszpasterstwa Rodzin oraz przewodniczącym Rady Duszpasterstwa  Rodzin.

Data

27 - 29 paź 2023

Czas

Cały dzień

Lokalizacja

Bojanowe Gniazdo Zaniemyśl
Bojanowe Gniazdo Zaniemyśl, 63-020 Zaniemyśl, Polska

Organizator

Rekolekcje
Email
rekolekcje@end.org.pl
Kod QR